W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty od sprawdzonych producentów z Włoch. Współpracujące z nami firmy utrzymują wysokie standardy wytwarzając w Europie

Spośród kilkuset kolorów opracowanych w naszej lakierni wybraliśmy blisko osiemdziesiąt, które składają się na obecną kolekcję. Połączone w niebanalne zestawienia dyskretnie podkreślają osobowość naszych klientów

Z dumą rozwijamy produkcję w Polsce w czasie, gdy większość firm przeniosła ją do krajów dalekiego wschodu. Oferujemy unikalny produkt będący efektem pracy doświadczonych polskich rzemieślników.

Przeważająca część procesu produkcji i wykończenia opraw INDIGO to praca ręczna, wymagająca szczególnej precyzji i dbałości o detale.

INDIGO to owoc marzeń, pasji i ciężkiej pracy całej rodziny. Produkujemy lekkie i komfortowe oprawy, w których elegancki styl łączony jest z wyróżniającą się kolorystyką. Naszym celem jest tworzenie opraw, które każdy może założyć na codzień, ożywiając swój wizerunek odrobiną ciekawego koloru.